Víno - Rulandské modré, ROSÉ - pozdní sběr 2023 - πnot noir ~ 3,14

Zvětšit obrázek

Víno - Rulandské modré, ROSÉ - pozdní sběr 2023 - πnot noir ~ 3,14

Kód: rularose

Objem lahve 0,7 l


195,00 Kč
- ks + ks

- Prodejna MatfyzPress - Sokolovská 83, Praha 8 - Karlín

Více informací

ZNOVÍN ZNOJMOMatematicko-fyzikální fakulta Univerzity Karlovy spolupracovaly při vývoji chuťově zakulacených pinotů, které inspirovalo iracionální Ludolfovo číslo π ~ 3,14. Vína byla již na  počátku chuťově nasměrována, a  to trochu odlišnou a dokonalou technologií. V průběhu cryomacerace hroznů před lisováním se odstopkované bobule nejprve zchladí na teplotu 3,14 °C a teprve následně kvasí. Tento proces probíhá v nejmodernějším zařízení Znovínu ve sklepě v Jaroslavicích u Znojma. Díky tomu se rodí plná, hebká a zakulacená vína, klouzající po jazyku s tóny kulatého červeného ovoce jako například třešní, višní, brusinek či malin a ostružin.

Vína nejlépe vychutnáte v mohutnějších oblých skleničkách, v nichž vynikne jeho vůně a sametovost.

Na  etiketách je použito dílo od  akademického malíře Josefa Velčovského s  názvem „Vykutálený podzim s Rulandským modrým“ ze sbírky obrazů Znovínu v Louckém klášteře ve Znojmě.

Vína lze zakoupit ve čtyřech podobách - Rulandské modré klaret, Rulandské modré červené, Rulandské modré rosé a Rulandské šedé gris. Vše pozdní sběr 2023.

Pro zaměstnance MFF UK zasíláme víno přímo na pracoviště. Ve své adrese nebo poznámce v objednávce uveďte pracoviště na které chcete víno zaslat. Jako místo odběru však uvěďte prodejnu. Automaticky pošleme zásilku na pracoviště. Prosíme ale o sdružování objednávek na pracovištích, tímto způsoben posíláma pouze celá balení, tj. po 6 lahvích. Samozřejmě je možné mít v balení mix jednotlivých druhů. Zaměstnancům z karlínské budovy vydáme objednávku na prodejně.

Studenti a ostatní zájemci o víno si jej mohou vyzvednout na prodejně. Samozřejmě tak mohou učinit i ti zaměstnanci, kteří si nechtějí nechat víno poslat na pracoviště v dalších budovách fakulty.

Související produkty