Jak nakoupit

Slevy

Při nákupu knih a předmětů nad 600 Kč je z jejich ceny poskytována sleva 7 %.

Při nákupu knih a předmětů nad 1.000 Kč je z jejich ceny poskytována sleva 10 %.

Způsoby platby

Na prodejně je možné platit hotově i platební kartou.

Platba bankovní kartou přes internet - lze použít pro zaslaní poštou, dále pro výdejní místa na knihovnách MFF UK a pro zaplacení knih před odběrem v prodejně nakladatelství.

Platba převodem - stejně jako v předchozím případě lze použít pro zaslání poštou, dále pro výdejní místa na knihovnách MFF UK a pro zaplacení knih před odběrem v prodejně nakladatelství.

Platba na dobírku - při zaslání poštou bez předchozí platby předem.

Doručení zboží

Prostřednictvím tohoto e-shopu můžete objednat knihy a předměty z produkce vydavatelství MatfyzPress k odběru v knihovnách všech budov Matematiko-fyzikální fakulty UK.

Odběr na prodejně či v knihovnách je zdarma. V knihovnách ale není možné za zboží platit, můžete si zde jen vyzvednout předem zaplacené objednávky a je třeba se zde prokázat platným dokladem jako je například občanský průkaz, průkaz zaměstnance či studenta apod. Stejně tak je třeba prokázat se při odběru zaplacených knih na prodejně.

Poštovné je 80 Kč a příplatek za poslání na dobírku je 30 Kč

Pokud je vaše objednávka vyšší než 1.000 Kč je poštovné zdarma.

Doručení zboží na Slovensko

Tento e-shop je primárně určený pro doručování zboží v České republice. Pro dodání do Slovenské republiky nás, prosím, kontaktujte na adrese shop.matfyzpress@karlin.mff.cuni.cz